WSPARCIE TECHNICZNE I OFERTA WSPÓŁPRACY

 

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zakupem skutecznego sytemu zabezpieczeń, który przy racjonalnych kosztach pozwoli zapewnić optymalną funkcjonalność i niezawodność.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko pełną gamę urządzeń, ale przede wszystkim rozwiązania i pomysły które sprawdzają się w życiu codziennym.

 

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którym zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu ale również do profesjonalistów, którym oferujemy najlepsze warunki współpracy, wszelkie materiały marketingowe oraz pełne wsparcie techniczne. 

 

 

Szczegóły oferty i co proponujemy:

 

  • DLA INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem jakiekolwiek systemu z naszej oferty, a masz pytania lub wątpliwości wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Postaramy się doradzić i pomóc w doborze odpowiedniego systemu, wyjaśnimy w jaki sposób wykonać okablowanie budynku, wybrać urządzenia tak aby przy minimalnej cenie spełniały wszystkie niezbędne funkcje.

Wszelkie porady oraz wsparcie niezależnie czy w naszej firmie, telefonicznie czy w domu klienta są nieodpłatne, warto więc zapytać, nawet jeśli myślicie o systemie zabezpieczeń w perspektywie przyszłości.

Tel.  34 365-33-82  wew. 21 lub 27

mail: sprzedaz@fonex.com.pl


 

  • DLA FIRM INSTALACYJNYCH I AGENCJI OCHRONY

Proponujemy zawsze najniższe ceny urządzeń, wiele promocji oraz dogodne warunki płatności. Nasi stali Klienci mogą liczyć na wszelkie materiały marketingowe, szybki serwis, wypożyczanie sprzętu do prezentacji lub serwisu oraz na wsparcie techniczne naszego działu technicznego. Jeśli Twoja firma jest zainteresowana współpracą, po prostu zadzwoń lub napisz, my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, gdzie w pełni przedstawimy naszą ofertę produktową i handlową. 

Tel.  34 365-33-82  wew. 27

mail: info@fonex.com.pl

 

 

  • DLA PROJEKTANTÓW

Systemy zabezpieczeń stają się normą, a nawet wymogiem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Systemy zabezpieczeń jako dziedzina ściśle powiązana z rynkiem elektroniki ulega ciągłemu i szybkiemu rozwojowi co za tym idzie, wciąż pojawiają się nowe produkty i z tym związane możliwości, zmieniają się parametry i symbolika urządzeń. Nasza współpraca z biurami projektowymi opiera się na stałym wsparciu z zakresu wiedzy technicznej, dostarczaniu dokumentacji oraz wytycznych dotyczących urządzeń, norm i przepisów. Mamy nadzieję, iż nasza pomoc może uzupełnić ofertę każdego biura projektowego w pełnym przygotowaniu ostatecznego projektu, który usatysfakcjonuje Państwa klientów. 

Tel.  34 365-33-82  wew. 23

mail: biuro@fonex.com.pl

 

 

  • DLA GENERALNYCH WYKONAWCÓW I INWESTORÓW   

Jeśli posiadacie Państwo gotową dokumentację lub projekt obejmujący wykonanie sytemu zabezpieczeń prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie zaproponujemy naszą ofertę, wiedzę, najlepsze warunki serwisu i gwarancji. Jeśli w sporządzonym projekcie nie przewidziano jeszcze interesujących Was systemów, chętnie podpowiemy w jaki sposób je zrobić, tanio i skutecznie. Jesteśmy pewni, iż proponowane przez nas warunki współpracy dotyczące oferty handlowej, serwisu, gwarancji oraz wsparcia technicznego popartego wieloletnim doświadczeniem zapewnią w pełni konkurencyjną i satysfakcjonującą propozycję.

Tel.  34 365-33-82  wew. 24

mail: biuro@fonex.com.pl

 

 

  

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁRACY

 

ZADZWOŃ - 34 365 33 82 lub WYŚLIJ mail info@fonex.com.pl

 


Copyright (c) 2003 - 2019 Fonex Wszystkie prawa zastrzeżone. All right reserved.
Projekt i wykonanie Internet Plus