Kontrola dostępu należy obecnie do podstawowych systemów bezpieczeństwa we współczesnych firmach lub instytucjach. Pełni dwie podstawowe funkcje: ogranicza dostęp osobom niepowołanym do wybranych pomieszczeń i stref oraz pozwala na identyfikowanie i archiwizowanie informacji o osobach w nich przebywających. System kontroli dostępu może funkcjonować jako prosta aplikacja służąca jedynie jako Rejestracja Czasu Pracy (RCP) dla pracowników firm lub może stanowić rozbudowaną strukturę pozwalającą na pełne monitorowanie osób lub nawet pojazdów przebywających w określonych strefach. Klasyczne systemy kontroli dostępu działające w oparciu o urządzenia wykonawcze: zamknięcia elektryczne (zwory elektromagnetyczne i elektrozaczepy), bramki różnych typów, szlabany itp. Urządzenia te sterowane mogą być przez czytniki kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych, szyfratory, piloty radiowe lub czytniki biometryczne analizujące np odcisk lini papilarnych. Systemy składające się z urządzeń wykonawczych i czytników mogą pracować autonomicznie lub w sieci jako nadzorowane i sterowane z jednego stanowiska w czasie rzeczywistym. Systemy kontroli dostępu mogą być połączone z innymi systemami bezpieczeństwa takimi jak systemy alarmowe, przeciwpożarowe lub monitoring wizyjny.

Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub w okolicy, zajrzyj do naszego punktu obsługi mieszczącego się przy ulicy Wręczyckiej 13/15. Służymy profesjonalną pomocą w zakresie automatyki do bram oraz nowoczesnych rozwiązań Smart Home. Zaprezentujemy urządzenia wysokiej klasy i przedstawimy korzystną kalkulację cenową za urządzenia. Jeżeli będziesz zainteresowany również usługą montażu to poinformuj Nas o tym. Omówimy dogodne warunki współpracy. W dziedzinie automatyki do bram i domu zajmujemy w Częstochowie jedną z czołowych pozycji od ponad 25 lat. Zapraszamy!

Automatyka do bram


Napędy bram, systemy parkingowe, szlabany automatyczne, kołowroty, bramki typu tripod to kolejne elementy z naszej oferty uzupełniające systemy kontroli dostępu. Automatyku wjazdu to grupa urządzeń pozwalająca na prosty i bezawaryjny dostęp do naszej posesji, bramy garażowej, placu czy parkingu. W każdym miejscu zastosowania mają odpowiednie urządzenia, które spełniają odpowiednie funkcje. Napędy do bram przesuwnych, bram uchylnych – skrzydłowych, napędy bram garażowych czy szlabany o zróżnicowanej długości przejazdu. Dzięki szerokiej ofercie, dajemy również możliwość integracji automatyki bramowej z innymi elektronicznymi systemami bezpieczeństwa. Połączenie z systemem kontroli dostępu KD, czyli czytnikami zbliżeniowymi lub zdalnymi systemami sterowania radiowego. Kontroli wejść, zdalnego sterowania i przesyłania informacji poprzez urządzenia alarmowe. Sterowanie i nadzór za pomocą dedykowanych kamer monitoringu i systemu nadzoru wideo. Nasza firma współpracuje ściśle z jednym z największych na świecie producentów systemów automatyki firmą CAME.

Grafika - automatyka do bram

Wiodące marki oferujące Smart Home i napędy bramowe

Logo firmy Wulian Logo firmy Fibaro Logo firmy CAME
Grafika przedstawiająca sklep internetowy Fonex.pl
Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka prywatności.