Od prawie 25 lat nasza firma działa na rynku technologii związanych z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa. Doświadczenie i nowe technologie to motto, zgodnie z którym staramy się podchodzić do realizacji każdego projektu powiązanego z bezpieczeństwem naszych Klientów. Specyfiką rynków technologicznych, do których zalicza się branża security jest nieustanny i szybki rozwój. Zadaniem naszej firmy jest dostosowanie się do najnowszych trendów, wykorzystanie wszelkich dostępnych rozwiązań i połączenie ich z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą naszego zespołu. Od samego początku istnienia naszej firmy realizujemy podobne cele, zapewniamy komfort, który daje poczucie bezpieczeństwa. Zmieniają się trendy i technologie, pojawiają się narzędzia, dzięki którym technologia zarezerwowana kiedyś dla niewielkiej grupy klientów dziś dostępna jest praktycznie dla każdego. Wyzwaniem dla każdej firmy w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, także dla nas, jest dostarczenie produktu czy też usługi zaawansowanej technologicznie, prostej i w każdym aspekcie pewnej. Priorytetem wciąż pozostaje bezpieczeństwo ludzi i ich mienia, tak było na początku naszej działalności i tak jest do dziś.

Nasza firma działa skutecznie na wielu polach i realizuje projekty w praktycznie każdej dziedzinie powiązanej z szeroko rozumianymi systemami zabezpieczeń. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu uznanych w branży producentów oraz importerem własnych rozwiązań. Integratorem systemów niskoprądowych. Wreszcie doradcą w dziedzinie bezpieczeństwa dla osób, które poszukują skutecznych środków dla zapewnienia ochrony swoim najbliższym. Angażujemy się w największe projekty związane z przemysłem czy infrastrukturą. Jesteśmy obecni na rynku budowlanym w projektach wielomieszkaniowych, deweloperskich oraz jednorodzinnych. Obsługujemy partnerów w branży handlowej od największych galerii przez centra handlowe, markety, po małe sklepy osiedlowe.

Dla kogo jesteśmy?


Logo firmy Fonex

Swoim Klientom oferujemy praktycznie każdy dostępny na rynku system elektronicznego bezpieczeństwa obiektów. Podstawowe i najczęściej stosowane rozwiązania, czyli systemy alarmowe i monitoring wizyjny, systemy związane z wykrywaniem i detekcją zjawisk pożarowych. Zaawansowane, ale nieskomplikowane systemy nadzoru, zarządzania i kontroli dostępu, systemy domofonowe i wideodomofonowe, bez ograniczeń pod względem ilości wejść czy użytkowników końcowych. Systemy zamknięć, napędów oraz zarządzania i sterowania inteligentnym budynkiem. Każde zadania staramy się traktować jako nowe i niezależne wyzwania. Nasze zaangażowanie w projekt i jego realizacja zawsze poprzedzona jest wnikliwą analizą potrzeb inwestora. Wspólna relacja i jasne określenie potrzeb jest najlepszą drogą do osiągnięcia końcowego celu – bezpieczeństwa.

Relacje i cele na przyszłość


Od samego początku istnienia, aż do dziś pozostajemy firmą rodzinną. Nie jest przypadkiem, że w podobny i osobisty sposób podchodzimy do relacji zarówno z naszymi partnerami biznesowymi, kontrahentami, jak i wszystkimi Klientami - bez względu na wielkość, zróżnicowanie potrzeb czy stopień komplikacji powierzonego nam zadania. Tak jak wiele innych firm, my także stajemy przed wyzwaniami, które dziś stawia nam rynek oraz świadomość naszych Klientów. Bazujemy na rozwoju i nieustannym podnoszeniu standardów naszych usług, tak by dostarczyć to, co nam samym wydaje się najistotniejsze w naszej branży – spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Front sklepu Fonex w Częstochowie
Grafika przedstawiająca sklep internetowy Fonex.pl
Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. Polityka prywatności.