Certyfikaty / Linki


W poniższym dziale, przedstawiamy Państwu informacje dotyczące naszej firmy. Odsyłamy także do najciekawszych i najbardziej liczących się stron internetowych w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jeśli w naszym serwisie nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytania zachęcamy do sięgnięcia po najbardziej opiniotwórcze pisma branży security, odwiedzenie stron producentów sprzętu lub imprez targowych organizowanych w Polsce.

 

Prosimy pamiętać że doradcy techniczni w naszej firmie czekają na pytania oraz chętnie pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów dotyczących zagadnień z dziedziny zabezpieczeń. Firma FONEX jest autoryzowanym partnerem wielu producentów sprzętu z branży zabezpieczeń.

 

 

Przedstawiamy kilka certyfikatów naszej firmy:

 

 

Certyfikat Satel  Ropam  Bitner

 

Commax  D+H  Samsung

 

 

 

 

Polecamy odwiedzenie cyklicznych imprez targowych. Szczegóły i daty znajdą Państwo na stronach organizatorów:

 

SECUREX to największe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej

 

 

 

Portal AlarmoweSystemy.pl powstał do wyrażania opinii, szerzenia wiedzy i przedstawiania nowości mających istotny wpływ na rozwój branży: systemy alarmowe.

Portal AlarmoweSystemy.pl powstał do wyrażania opinii, szerzenia wiedzy i przedstawiania nowości mających istotny wpływ na rozwój naszej branży: systemy alarmowe.

 

 

Polecamy systemy inteligentnego domu Wulian

WULIAN-SKLEP.PL :: Systemy inteligentnego domu

Copyright (c) 2003 - 2019 Fonex Wszystkie prawa zastrzeżone. All right reserved.
Projekt i wykonanie Internet Plus